Üçyol Baymak Kombi Servisi

Kombiniz kışa hazır mı? Kombide oluşan arızalar ve çözümler nelerdir? Kombi hata kodu nedir? Kombi bakım ücreti ne kadar? Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi neden ısıtmıyor? Kombide kırmızı ışık neden yanıyor? Kombinin bakımı yapılmaması ne gibi sonuçlar doğurur?
Kombiniz Kışa Hazır Mı?
 
Üçyol Baymak Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.
 
Kombi Arızaları Nelerdir?
 
Kombinin sıcak su açıldığında ısıtmaması,
Su akıtma,
Patlamalı yanma,
Kombinin çok ses çıkarması,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Kurulumunda yapılan hata,
Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk,
gibi farklı nedenlerle kombiniz arızaları olabilir. Ayrıca hata kodlarında da oluşan arızalar kombinizin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu arızalar dış faktör ve yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zarar görmesinden dolayı oluşabileceği gibi kurulum vce kullanıcı hatalarından da kaynaklanıyor olabilir.
 
 Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Hata kodları farklı nedenlerle kombinizde oluşmuş olabilir. Hata kodlarını düzeltmek için 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Üçyol Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
               
 
Kombide Neden Kırmızı Işık Yanıyor?
 
Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Üçyol Baymak Servisimizi 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
Kombinin Bakımı Yapılmaması Ne Gibi Sonuçlar Doğurur?
 
Kombinizin zamanında onarılmaması daha fazla maliyet ve önemli sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arıza giderilmesini ve bakımını yapmalısınız.
 
Üçyol Baymak Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi