Misyonumuz

 İzmir Kombi Servisi
2010 yılından bugüne kombi servis hizmeti sunmaktayız.Her marka kombi modeline arıza onarımını ve bakımını yapmaktayız. Kombinin tam verimle çalışması ve arıza çıkarmaması için bakım ve onarım hizmeti yapmaktayız.
 
Öncelikli amacımız yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Profesyonel çalışanlarımız ile girdiğimiz bu sektörde en iyisini yapmak için farklı teknik ve yöntemlerle ürünün arıza onarımını yapmaktayız.
 
 
İzmir'in tüm bölgelerine Akgül Teknik Servisi olarak hizmet vemekteyiz. Firmamız günden güne artan rakabetçi piyasada en uygun fiyatlarla günün her saatinde ulaşabileceğiniz hizmet sunmaktadır.Bİzi 489 84 74 numarasından istediğiniz saatte arayarak teknik destek alabilirsiniz.
 
Yıllarca bulunduğumuz bu işte edindiğimiz tecrübelerimizle daha da gelişerek en iyisini yapmaya devam edeceğiz...
 
kombi servisi


7/24 Servis
7/24 Servis anlayışı ile siz müşterilerimize hizmet vermek bizim için mutluluktur...

Kaliteli hizmet, Memnuniyet garantisi
Kaliteli ve guvenilir hızmet anlayışıyla sizlerle olmak bize mutluluk vermektedir....

Tam donanımlı araçlar
Donanımlı araçlarımızla siz müşterilerimize izmir bölgesinin her yerine en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz....

1 yıl parça garantisi
Yaptığımız işçilik ve parça değişimi işlemlerine 1yıl garanti vermekteyiz

Teknik Destek Ekibimiz
Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.