Konak Baymak Kombi Servisi 489 84 74

      
 
 

Baymak kombi bakım onarım hizmetleri için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Baymak markalı kombilerinizde meydana gelebilecek arızaları kendiniz müdahale etmeden firmamıza bildirmeniz sizin için daha az maliyetli ve daha güvenli olacaktır.

Kombiniz kışa hazır mı?
 
Konak Baymak Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız 0537 995 41 10
 
        

Baymak kombinizin İzmir ilinde hizmet veren Akgül teknik özel servisimize yaptırabilirsiniz. Kombi petek bakımı ile cihaz içerisinde bulunan su belli  dönemlerde 5 senede bir değişiklik yapılması gerekmektedir. İzmir konak Baymak kombi servisimiz ile petek temizliği kimyasal madde ile temizliği yapılıp cihaz içerisine su kireç önleyici atılmaktadır.  Buda kombi petek temizliği sayesinde cihaz hem verimli çalışmaktadır, hem de cihaz uzun sure temiz su ile ısıtma yapmaktadır.

 
    
 
Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Hata kodları farklı nedenlerle kombinizde oluşmuş olabilir. Hata kodlarını düzeltmek için 0232 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Konak Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
 
      
 
 
Kombide Neden Kırmızı Işık Yanıyor?
 
Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Konak Baymak Servisimizi 0232 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
Kombinin Bakımı Yapılmaması Ne Gibi Sonuçlar Doğurur?
 
Kombinizin zamanında onarılmaması daha fazla maliyet ve önemli sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arıza giderilmesini ve bakımını yapmalısınız.
 
 
 
 
Konak Baymak Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 
 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi