Karabağlar Alarko Kombi Servisi

 
 kombi servisi izmir
 
KARABAĞLAR ALARKO KOMBİ SERVİSİ 0232 489 84 74 
               

- Kombinizin montajından  bakımına  kadar gerçekleşmesi için profesyonel uzman çalışanlarımız en kısa sürede çözüm üreterek ve aynı zamanda hız ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet verir. Bizlere Whatsapp  hattından ( 0537 995 41 10 ) yada (0232 484 84 74)  irtibat numaramızla bizlere iletişime geçebilirsiniz. 

Güvenilir, bilinçli ve %100 memnuniyet servis dilerseniz yapmanız gereken şey hemen İzmir AKGÜL KOMBİ servisini aramanız yeterlidir.

Alarko Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça hızlı servis verebilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır. Klima ve kombiniz için en iyi servisi tercih etmeniz gerekmektedir. 

 
                  kombi petek temizleme
 
 
 
İyonizasyon elektrodunun görevi, arızalanma nedeni ve çözümü:Bu elektrod, brülörde oluşan yanmayı algılayarak elektronik karta ateşlemeyi bildiren parçadır. Sürekli yanma,metal aksamanın özelliğini yitirmesi gibi aslında farklı birçok nedenden dolayı iyonizasyon arızalanması oluşur. Kombinin markasına ve çeşidine göre bu arızada ekranda farklı hata kodları belirir. Arızanın sebebi iyonizasyon elektrodu olmayabilir ve başka parçalardan kaynaklanan bir sorun olabilir.Bu parçanın arızalı olup olmaması uzman ekip tarafından belirlenir ve ona göre bir işlem yapılır.
 
489 84 74...

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi