izmir kombi servisleri 489 84 74

İZMİR KOMBİ SERVİSLERİ

Günümüzün bize getirdiği kolaylıklardan biri olan kombiler evimizin sıcak yuvasını ısıtmada ve ailemız için sıcak su kaynaği sağlayan önemli bir cihaz olarak bize hizmet vermektedir.Kombiler  sıcak su imkanı ve ev ısıtma sistemiyle en guzel şekilde çalışmaktadır.Bu yuzden kombide oluşan hasarlar ya da bakımının yapılmaması olumsuz sonuçlara neden olabilir. Detaylı bilgi içinizmir kombi servisi 0232 489 84 74 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. 
 
 
 
KOMBİ BAKIM ve KONTROL
 
ÜCRETİ 90 TL
 
 
Kombi bakımları ile kombinizin daha iyi bir  durumda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kombide meydana gelen sorunlar birçok nedenden dolayı oluşabilir.Tüm bu sorunlara profesyonel çalışan kadromuz ile onarım yapmaktayız.
 
Kombide; su akıtma,sıcak su açılmasına rağmen ısıtmama,sigorta attırma,çok ses çıkarma,az üfleme ya da hata kodlarında meydana gelen sorunlar için sizlere en iyi hizmeti sunarak ve 7/24 servis hizmetiyle bir telefon kadar yakınınızdayız.Kombi bakımında yanma odası, pompa motoru, fitreler gibi yerler temizlenmektedir.  
                                  
İZMİR KOMBİ BAKIM İŞLEMLERİ 
 
-Kombi içerisinde bulunan su boşaltılır.
-Cihaz giriş bağlantılarının olduğu filitreler temizlenir.
-Kombi sirkulasyon motoru temizlenir.
-Kombi yanma odası elektrikli süpürgeyle temizleme.
-Kombi genel Kontrol yapılması.
-Cihaz içerisinde herhangi bir çürüme ve ariza tespiti.
-Cihaz  Hava tahliye kontrolü
-Kombi basınç tankı kontrolü
-Kombi Tekrardan temiz su basımı
 
 
Kombi bakım onarım hizmetleri alabilmek için bizlere www.kombiservisiizmir.com sitesinde adres kaydı bırakarak ulaşmanız yeterlidir. Kombi bakımları belli zaman aralıklarda  yaptırmanız kombinizin tam performansta çalışmasını sağlayacaktır.
 
Kombi bakımı nasıl yapılır;
 
Kombinin içerisinde bulunan su boşaltılır daha sonra kombinizin gazı ve elektrik bağlantısı kesilir. Kombinin kapağı açılır ve içerisinde bulunan parçalar  titizlikle temizlenir. Daha sonra kombinın içerisinde bulunan su boşaltılır. Kombi yanma odası elektrıkli süpürge yardımıyla içerisinde oluşan toz tortular çekilir.
İzmir kombi servisi olarak kombinin baca kısımlarına bakılır herhangi bir parçada gevşeme veya çıkma varmı diye. konak bölgesindeki konak kombi servisimiz kombi içerisnde bulunan sirkulasyon pompası ve emniyet valflerinin kontrolleri yapılır. Akgül teknik çalişanlari tarafindan bakımı yapılan izmir kombi bakımı işlemleri sonrasında cihaza tekrardan su basılır. Kombi kontrolleri yapıldıktan sonra çalişir durumda cihaz muşteriyeye teslım edilir.
 
                                                               
 
                                

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi