Güzelbahçe Baymak Kombi Servisi

 
GÜZELBAHÇE BAYMAK KOMBİ SERVİSİ 
 
 
 

Kombi bakım onarım servisimiz İzmir Baymak kombi bakım uzmanlığı ve profesyonelliği ile yapılmaktadır. İzmir ilinin hava şartlarının kış aylarından özellikle kasım aralık dönemlerinden kendilerini iyice hissettirdikleri zaman kombi ihtiyacı duyulmaktadır. Firmamız Akgül kombi teknik servisimizle sizlere Baymak kombi bakım onarımı sunuyoruz. İzmir ilçe ve semtlerinde sizlere kombi montaj ve onarımı sunmak için hareket halinde bulunan yetkili servis elemanlarımızla hizmet sunuyoruz.

 

İzmir konak Baymak kombi servisimiz ile petek temizliği kimyasal madde ile temizliği yapılıp cihaz içerisine su kireç önleyici atılmaktadır.  Buda kombi petek temizliği sayesinde cihaz hem verimli çalışmaktadır, hem de cihaz uzun sure temiz su ile ısıtma yapmaktadır.

 

 
              
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Güzelbahçe Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
Kombide Neden Kırmızı Işık Yanıyor?
 
Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Güzelbahçe Baymak Servisimizi 0232 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
 
 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi