Demirdöküm kombi servisleri

            

Kombinizin bakım zamanı mı geldi? Kombiniz istediğiniz verimde çalışmıyor mu? Kombiniz patlamalı mı yanıyor? Kombinizden ses mi çıkıyor? Kombiniz çalışmasına rağmen ısıtmıyor mu? Kombiniz sigorta mı attırıyor? tüm bu soruların cevabı bu adreste…

 
İzmir Demirdöküm Kombi Servisi olarak hizmetinizde bulunmaktayız.Kombinizde meydana gelen her türlü hasara onarım yapmaktayız.Demirdöküm Kombi Servisimiz kombide oluşan arızalara profesyonel çalışanları ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının çok gelmemesi için kış gelmeden profesyonel kişilerle kombi bakımının yaptırılması  gerekir. Hem meydana gelebilecek arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımınızı yaptırmalısınız.
                      
Kombi Bakımı ne zaman yapılmalı;
Kombinizden yeteri kadar verim alamıyorsanız kombinizin bakım zamanı  gelmiştir. Kombinin  daha verimli çalışması için yılda en az 1 kez yapılması gereken bir işlemdir.
 

GENEL BİR KOMBİ BAKIMINDA YAPILAN İŞLEMLER

 

  • İç fan Temizliği
  • Baca  hava alıp almadığı hava çıkış kontrolü
  • Yanma odası toz temizliği
  • Ateşleme bujileri  oksitlenme temizliği,
  • Genleşme tankının havasının kontrol edilmesi,
  • Su giriş filtrelerinin temizliği
  • Genel kontrol ve  dış petek temizliği
  • Su devirdayım pompasının genel temizliği.

 

 

 
Günümüzde büyüyen ve gelişen teknoloji ile üretimin artması ve kullanımın artmasıyla elektronik eşyalara olan rekabeti artırmaktadır. Ve buda servis hizmetlerine talebi artırmıştır. Demirdöküm Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça merhem olabilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır.Demirdöküm Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Ayrıca firmamız tarafından Demirdöküm markalı ve diğer tüm marka kombi  bakım ve onarımında 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayız.

 
Demirdöküm Kombi Özellikleri
 
* Elektronik Ateşleme sistemi ile hızlı ateşleme
* Yeni Tasarım ile Estetik Görünüm
* Yüksek basınçtan koruma
* Doğalgaz veya LPG ile çalışabilme sistemi
* Bakırdan üretilmiş Eşanjör
* Düşük enerji tüketen,hızlı, uzun ömürlü, sessiz pompa
* Şebeke giriş basıncının düşük olsada çalışması,
 
 
Demirdöküm kombi bakım onarım hizmetleri için fırmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.Demirdöküm markalı kombilerınzde meydana  gelebilecek arızaları  kendınız mudahale etmeden firmamıza bildirmenız sizin için daha az maliyetli ve daha guvenli olacaktır.
 

 


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi