Buderus kombi servisi izmir

   buderus acil servisi
 
BUDERUS KOMBİ SERVİSİ İZMİR 0232 484 84 74 

Akgül teknik servis olarak müşterilerimizin başarılı deneyim yaratarak sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Buderus Kombinizin markası her ne olursa olsun kombi bakımı - kombi arıza servisi ihtiyaçlarınızda kombi servisi olarak 7/24 AKGÜL TEKNİK olarak hizmetinizdeyiz. Her zaman bizim hizmetimiz, sizin memnuniyetinizdir

 
 
                 buderus kombi servisi
 

-İzmir teknik servis olarak müşteri hizmeti sağlamakta ve güvenilir kombi servisi yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Sizler bu kombi bakımı yapılmasını istiyorsanız yapmanız gereken Akgül Teknik 0232 484 84 74  servisi aramak olacaktır. Bizler profesyonel ustalarımızla her türlü kombi bakım kombi montaj gibi işleri yaparak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

-Teknik servisimiz her gününde günlük servis taleplerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlıyor. Başta İzmir ve çevresi olmak üzere pek çok yerde Arçelik, Beko, Alarko gibi markalar ilgi görmekte. Bunun yanında biz Akgül teknik olarak İzmir’in her bölgesine markaya ait teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

  •  

  • kombi servisi

 
                    
 

Kombi bakım servisi buderus

Kombai bakımı buderus

Kombi teknik servisi izmir

Buderus kombi petek temizleme işlemi

İzmir petek temizleme 180 TL

Buderus kombi bakım ücreti 90 TL


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi