Bornova Vaillant Baymak Servisi

Kombiniz kışa hazır mı? Kombide oluşan arızalar ve çözümler nelerdir? Kombi hata kodu nedir? Kombi bakım ücreti ne kadar? Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi neden ısıtmıyor? Kombide kırmızı ışık neden yanıyor? Kombinin bakımı yapılmaması ne gibi sonuçlar doğurur?
 
Kombiniz Kışa Hazır Mı?
 
Bornova Vaillant Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.
 
                
 
Kombi Arızaları Nelerdir?
 
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk,
Kombinin sıcak su açıldığında ısıtmaması,
Su akıtma,
Patlamalı yanma,
Kombinin çok ses çıkarması,
Kurulumunda yapılan hata,
gibi farklı nedenlerle kombiniz arızaları olabilir. Ayrıca hata kodlarında da oluşan arızalar kombinizin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu arızalar dış faktör ve yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zarar görmesinden dolayı oluşabileceği gibi kurulum vce kullanıcı hatalarından da kaynaklanıyor olabilir.
 
              
 
 Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Arıza kodları birçok nedenden kombide oluşur. Hata kodlarını düzeltmek için 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı aileniz ve sağlığınız için her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Bayındır Vaillant Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır. 
 
                  
 
Kombide Neden Kırmızı Işık Yanıyor?
 
Kombide yeterince gaz olmadığında, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Bornova Vaillant Servisimizi 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
Kombinin Bakımı Yapılmaması Ne Gibi Sonuçlar Doğurur?
 
Kombinizin zamanında tamir edilmemesi daha fazla maliyet ve onarılması zorlaşan sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arıza giderilmesini ve bakımını yapmalısınız.
 
Bornova Vaillant Servisi kombinizin tam performans ile çalışıp aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sıcacık bir kış için 7/24 hizmetinizdedir.
 
                                                       

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi