Balçova Baymak Kombi Servisi 489 84 74

 
BALÇOVA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ     

- Akgül teknik servis olarak müşterilerimizin başarılı deneyim yaratarak sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

- Baymak kombinizin markası her ne olursa olsun kombi bakımı - kombi arıza servisi ihtiyaçlarınızda kombi servisi olarak 7/24 AKGÜL TEKNİK olarak hizmetinizdeyiz. Her zaman bizim hizmetimiz, sizin memnuniyetinizdir

-Kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb. ) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz. Kombi servisimiz müşteri odaklı çalışmaktadır.

 
         
 
 

Akgül Teknik olarak verdiğimiz  kombi servis hizmetimiz; Bosch, Alarko, Arçelik, Beko, Airfel, Demirdöküm, Auer, Termoteknik, Eca, Baymak, Ariston, Vaillant, Ferroli, Buderus, Viessmann kombi servisi olarak bu markalara özel olarak hizmet vermekteyiz. Önemlisi de kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.

Kombi Arızaları Nelerdir?
 
  • Kombinin sıcak su açıldığında ısıtmaması,
  • Su akıtma,
  • Patlamalı yanma,
  • Kombinin çok ses çıkarması,
  • Kombiden sıcak su gelmemesi,
  • Kurulumunda yapılan hata,
  • Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk,
gibi farklı nedenlerle kombiniz arızaları olabilir. Ayrıca hata kodlarında da oluşan arızalar kombinizin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu arızalar dış faktör ve yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zarar görmesinden dolayı oluşabileceği gibi kurulum vce kullanıcı hatalarından da kaynaklanıyor olabilir.
 
 
Balçova Baymak Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi