Alsancak Buderus Kombi Servisi

        
 
Günümüzde büyüyen ve gelişen teknoloji ile üretimin artması ve kullanımın artmasıyla elektronik eşyalara olan rekabeti artırmaktadır. Bu da servis hizmetlerine talebi artırmıştır. Buderus Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça merhem olabilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır.Alsancak Buderus Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Ayrıca firmamız tarafından Buderus markalı ve diğer tüm marka kombi  bakım ve onarımında 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayız.
 
                 
 
Kombi Arızaları Nelerdir?
 
Kombinin sıcak su açıldığında ısıtmaması,
Kombiden sıcak su gelmemesi,
Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk,
Su akıtma,
Patlamalı yanma,
Peteklerin iyi ısıtmaması,
Kombinin çok ses çıkarması,
Kurulumunda yapılan hata,
gibi birçok nedenden dolayı kombide arızalar oluşur. Ayrıca hata kodlarında da oluşan arızalar kombinizin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu arızalar dış faktör ve yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zarar görmesinden dolayı oluşabileceği gibi kurulum ve kullanıcı hatalarından da kaynaklanıyor olabilir.
 
               
 
Kombi tam performansla mı çalışıyor?
 
Kombi ev ve iş yeri gibi bir çok yerde günümüz teknolojisinde kışın bizi ısıtma ve sıcak su için kullanılan sistemdir. Bu nedenle kombinin tam verimle çalışması bizlere daha fazla yarar sağlar. Kombinin arızalarını gidermek ve bakımını düzenli olarak yapmanızı tavsiye ederiz.
 
                 
 
Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Kombide oluşan kireçlenme, tesisat su basıncı veya prosestat arızalanması, elektronik kartın bozulması, kablolarda meydana gelen kısa devre,kalorifer gidiş suyu sensörünün arızalanması gibi birçok sebepten hata kodu oluşur. Arıza kodlarını düzeltmek için uzman kadromuzdan yardım almanız sizin için daha güvenli ve verimli olacaktır.
      
Kombide kırmızı ışık yanınca ne yapılmalı?
 
Kombide yeterince gaz olmadığında, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Alsancak Buderus Kombi Servisimizi 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
           
 
Kombi bakımının geciktirilmesi ne gibi sonuçlara yol açar?
 
Kombinizin zamanında tamir edilmemesi daha fazla maliyet ve onarılması zorlaşan sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arıza giderilmesini ve bakımını yapmalısınız.
 
Kombi bakımı nasıl yapılır;
 
Kombinin içerisinde bulunan su boşaltılır daha sonra kombinizin gazı ve elektrik bağlantısı kesilir. Kombinin kapağı açılır ve içerisinde bulunan tüm parçalar tek tek kimyasal ilaçlarla titizlikle temizlenir. Ve çalışır durumda müşteriye teslim edilir.
 
                                             
 
İyonizasyon elektrodunun görevi, arızalanma nedeni ve çözümü
 
Bu elektrod, brülörde oluşan yanmayı algılayarak elektronik karta ateşlemeyi bildiren parçadır. Sürekli yanma,metal aksamanın özelliğini yitirmesi gibi aslında farklı birçok nedenden dolayı iyonizasyon arızalanması oluşur. Kombinin markasına ve çeşidine göre bu arızada ekranda farklı hata kodu belirir. Arızanın sebebi iyonizasyon elektrodu olmayabilir ve başka parçalardan kaynaklanan bir sorun olabilir.Bu parçanın arızalı olup olmaması uzman ekip tarafından belirlenir ve ona göre bir işlem yapılır.

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi