Alarko kombi servisi izmir

ALARKO KOMBİ SERVİSİ İZMİR

 

Kombinizin bakım zamanı mı geldi? Kombiniz istediğiniz verimde çalışmıyor mu? Kombiniz patlamalı mı yanıyor? Kombinizden ses mi çıkıyor? Kombiniz çalışmasına rağmen ısıtmıyor mu? Kombiniz sigorta mı attırıyor? tüm bu soruların cevabı bu adreste…

 

İzmir Alarko Kombi Servisi olarak hizmetinizde bulunmaktayız.Kombinizde meydana gelen her türlü hasara onarım yapmaktayız.Alarko Kombi Servisimiz kombide oluşan arızalara profesyonel çalışanları ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının çok gelmemesi için kış gelmeden profesyonel kişilerle kombi bakımının yaptırılması  gerekir. Hem meydana gelebilecek arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımınızı yaptırmalısınız.
 
                       

 
Kombi Bakımı ne zaman yapılmalı;
Kombinizden yeteri kadar verim alamıyorsanız kombinizin bakım zamanı  gelmiştir. Kombi bakımı yapmak kombinizin  daha verimlikaliite guvence logo çalışması için yılda en az 1 kez yapılması gereken bir işlemdir.
 
Kombi bakımı nasıl yapılır;
Kombinin içerisinde bulunan su boşaltılır daha sonra kombinizin gazı ve elektrik bağlantısı kesilir. Kombinin kapağı açılır ve içerisinde bulunan tüm parçalar tek tek kimyasal ilaçlarla titizlikle temizlenir. Ve çalışır durumda müşteriye teslim edilir.
 
Günümüzde büyüyen ve gelişen teknoloji ile üretimin artması ve kullanımın artmasıyla elektronik eşyalara olan rekabeti artırmaktadır. Ve buda servis hizmetlerine talebi artırmıştır. Alarko Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça merhem olabilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır.Alarko Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Ayrıca firmamız tarafından Alarko markalı ve diğer tüm marka kombi  bakım ve onarımında 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayız.
 
ALARKO KOMBİ ÖZELLİKLERİ 
 
* Elektronik Ateşleme sistemi ile hızlı ateşleme
* Yeni Tasarım ile Estetik Görünüm
* Yüksek basınçtan koruma
* Doğalgaz veya LPG ile çalışabilme sistemi
* Bakırdan üretilmiş Eşanjör
* Düşük enerji tüketen,hızlı, uzun ömürlü, sessiz pompa
* Şebeke giriş basıncının düşük olsada çalışması,
 
Alarko kombi bakım onarım hizmetleri için fırmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.Airfel markalı kombilerınzde meydana  gelebilecek arızaları  kendınız mudahale etmeden firmamıza bildirmenız sizin için daha az maliyetli ve daha guvenli olacaktır.

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi